Кредобанк запроваджує онлайн-відкриття рахунків новим клієнтам

кредобанк

Відтепер клієнтом Кредобанку можна стати онлайн без візиту до відділень. За допомогою мобільного додатку банку та застосунку Дія нові клієнти – фізичні особи – можуть за лічені хвилини відкрити банківський рахунок, випустити цифрову картку з безкоштовним обслуговуванням та одразу використовувати її для розрахунків або отримання швидких переказів з Польщі та Європи.

Відкриття банківської картки онлайн у Кредобанку відбувається у кілька кліків. Усе, що для цього потрібно – мати встановлений застосунок Дія із закордонним біометричним паспортом або ID-карткою та номер українського мобільного оператора, а також завантажити застосунок KredoBank з App Store або Google Play і зареєструватися у ньому.

Одразу після онлайн-ідентифікації та електронного підписання документів клієнт отримує віртуальну цифрову картку в гривні з безкоштовним обслуговуванням на умовах тарифного пакету «Правильна карта». Карткою можна розраховуватися в мережі Інтернет та підключити її до будь-якого цифрового гаманця, що працює в Україні – сьогодні картки Кредобанку підтримують гаманці Apple Pay, Google Pay, Mi Pay, Garmin Pay, Swatch Pay. Клієнтові також автоматично відкривається ощадний рахунок «Кишеня» для зберігання коштів у гривні до запитання за ставкою 7% річних.

Після відкриття гривневої цифрової картки нові клієнти можуть одразу замовити віртуальну платіжну картку в одній з трьох іноземних валют – польських злотих, євро чи доларах США. На картки в польських злотих та євро можна одразу отримувати швидкі перекази з Польщі та з країн Європейського Союзу – усі необхідні для цього реквізити одразу доступні для завантаження в мобільному додатку, як і звичайні реквізити банківських рахунків кожної картки.

«Ми максимально спрощуємо відкриття рахунків і карток для наших нових клієнтів. Тепер, щоб стати клієнтом Кредобанку, не потрібно йти до відділення банку та заповнювати стоси паперових документів – досить мати смартфон з активним застосунком Дія. Відкрити рахунок та віртуальну банківську картку можна за кілька хвилин з будь-якої точки світу та одразу використовувати для платежів, а також отримувати швидкі перекази з Польщі та ЄС, які Кредобанк надає можливість отримати спільно зі своїм акціонером – найбільшим банком Польщі PKO Bank Polski. Завдяки розвиткові цифрових сервісів користування послугами Кредобанку ще ніколи не було таким простим, надійним та безпечним, як зараз», – говорить перший заступник голови Правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

«Дія покликана спрощувати документообіг до кількох кліків і берегти час користувачів, – говорить Денис Іванов, керівник команди Впровадження електронних послуг Мінцифри.Завдяки можливості шерити документ через застосунок Дія користувачі можуть ділитись копією цифрового паспорта віддалено за лічені секунди. І не потрібно сканувати чи фотографувати свої документи. Кредобанк уже інтегрував можливість шерингу документів через Дію у свій застосунок і відтепер клієнти банку можуть відкрити рахунок швидко та легко  – онлайн».

Відкриття віртуальних цифрових банківських карток через мобільний додаток для діючих роздрібних клієнтів Кредобанку доступне з квітня 2022 року. Віртуальну цифрову картку можна випустити як до нового, так і до існуючого рахунку в гривні, доларах США, євро або польських злотих. Новий рахунок для цифрової картки відкривається автоматично, а реквізити рахунку і картки одразу доступні в онлайн-банкінгу.  Після відкриття карткою можна одразу оплачувати товари і послуги у мережі інтернет, а також додати її до електронних гаманців та розраховуватися у торгово-сервісній мережі і отримувати готівку в банкоматах, обладнаних безконтактними NFC-рідерами. Поповнювати цифрову картку можна будь-яким способом, як і звичайну картку – через онлайн-банкінг, переказом з картки на картку, переказом за реквізитами або SWIFT-платежем (для валютних карток).

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Про Дію    

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все завжди під рукою у смартфоні.

У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 20 державних послуг. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО), пенсійне посвідчення, посвідка на тимчасове та постійне проживання, COVID-сертифікати, а також єДокумент, запущений на час воєнного стану, який можна отримати навіть без доступу до інтернету. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати заявку про пошкоджене майно, сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху та багато іншого.

Добавить комментарий

Войти с помощью: