Пресс-релизы компаний Украины

Офіційне повідомлення АБ «УКРГАЗБАНК» щодо інформації НАБУ та САП про оголошення підозри екс Голові Правління АБ «УКРГАЗБАНК»

Сьогодні, 6 жовтня, прес-служба спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національне антикорупційне бюро України повідомили інформацію щодо підозри екс Голові Правління АБ «УКРГАЗБАНК» Кирилу Шевченку у справі про протиправну діяльність службових осіб державного АБ «УКРГАЗБАНК».

Платите на ходу с Garmin Pay и картой Агропросперис Банка

Платите, даже если у вас заняты руки, с часами Garmin и картой Visa от Агропросперис Банка. Благодаря платежному сервису Garmin Pay больше не нужно доставать кошелек или телефон, просто поднесите руку с часами к терминалу – и платеж осуществлен.

Укргазбанк вдвічі збільшив ліміт на придбання валюти

Клієнти УКРГАЗБАНКУ одними з перших отримали можливість купити валюту в мобільному додатку «ЕКО-банк Онлайн». Ще в серпні стало можливим придбати безготівкову валюту та одразу розмістити її на «Валютному ЕКО-депозиті», де українці розмістили вже більше 41 млн доларів США та 3 млн євро.

кредобанк

Кредобанк зберігає лідерство в рейтингу надійності банківських депозитів від РА «Стандарт-Рейтинг»

Кредобанк посів першу позицію в рейтингу надійності депозитів українських банків за підсумками першого півріччя 2022 року за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

Агропросперис Банк подтвердил кредитный рейтинг на уровне uaAA

Рейтинговое агентство «Эксперт-Рейтинг» обновило долгосрочный кредитный рейтинг Агропросперис Банка на уровне uaAA и рейтинг депозитов на уровне ua1 по национальной шкале. По заключению агентства Агропросперис Банк: хорошо обеспечен регулятивным и основным капиталом поддерживает значительный запас ликвидности обеспечивает высокое качество кредитного портфеля На 01.09.2022 года банк достиг следующих показателей по сравнению с установленными НБУ предельными значениями: …

Державний УКРГАЗБАНК надасть кредит у розмірі 60 млн грн проєкту Промприлад.Реновація

Кредитну угоду укладуть за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Релокація 12 нових бізнесів і команд на Промприлад дала розуміння, що проєкт має достатній потенціал для розміщення нових компаній та створення значної кількості додаткових робочих місць.

ТАСКОМБАНК визнано найстійкішим українським приватним банком у рейтингу стійкості банків Мінфіну

Редакція українського порталу про фінанси та інвестиції Мінфін оприлюднила традиційний рейтинг стійкості українських банків, в якому щоквартально визначає найнадійніші фінустанови країни, а також ті, яким довіряють вкладники та експерти.

ТАСкомбанк

ТАСКОМБАНК розпочав виплати вкладникам банку Січ

З 6 вересня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб дав старт відшкодуванню коштів вкладникам банку Січ, який був визнаний неплатоспроможним на початку серпня. В результаті ТАСКОМБАНК, який є банком-агентом Фонду, розпочав виплати гарантованих сум вкладів клієнтам банку Січ.

ТАСКОМБАНК повернув кешбек при оплаті карткою

З 1 вересня при оплаті покупок і послуг картками ТАСКОМБАНКУ знову діє кешбек. В залежності від типу картки їх власники можуть повернути до 2% відсотків витрачених власних або кредитних коштів. Серед категорій, для яких доступний кешбек – магазини і супермаркети, авто та  АЗС, одяг і взуття, б’юті та здоров’я, дозвілля, техніка і товари для дому …