Кредобанк розпочинає благодійну акцію «Сміливість бути поруч» для освітніх потреб дітей вимушених переселенців

кредобанк

8 липня 2022 року у Львівській Національній Опері Кредобанк розпочинає благодійну виставку дитячих малюнків для збору коштів на освітні потреби дітей, що постраждали від війни.

Благодійна виставка відбуватиметься в межах проєкту «Сміливість бути поруч», яку організував Кредобанк спільно з БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо». Отримані кошти від продажу дитячих робіт скерують на освітні потреби українських школярів, які потерпіли від воєнних дій. Відкриття виставки відбудеться о 15 годині у Львівській національній опері за участі меценатів, представників Польщі та інших зарубіжних країн. Частину малюнків буде представлено також в артцентрі «Дзиґа» (в Квартирі 35) до 24 липня.

«Війна змінила життя і свідомість наших дітей. Вони дуже швидко стали дорослими і відчули біль, яку завдав ворог. Тепер їхні думки спрямовані на допомогу ближньому і перемогу України. Кредобанк зреалізував бажання наших дітей, щоб вони відчули свою значимість і силу допомогти ближньому. Наша благодійна ініціатива спрямована не лише на збір коштів, а й на моральну підтримку й демонстрацію прикладу того, скільки потрібно сміливості, щоб просто простягнути руку допомоги і бути поруч в потрібний момент. Кредобанк також долучиться фінансово і разом з Фундацією укомплектуємо наших школярів», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Усі малюнки оформлені як постери, їх можна придбати за посиланням. Ціна постера – 300 гривень.

«Цього року на День дитини, 1 червня, дітки, що змушені були покинути свою домівку і зараз перебувають у прихистках, які зорганізував для них Кредобанк, намалювали своє бачення сміливості бути поруч, дружбу та допомогу Польщі українцям. Їхні малюнки ми перетворили у постери, які представимо одночасно на виставках та аукціонах у Варшаві й Львові з подальшим їх продажем, щоб за отримані кошти забезпечити дітей, які постраждали від війни, усім необхідним для навчання в українських школах», – розповідає голова БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» Соломія Говоруха.

У Львові виставка триватиме до кінця липня, а в серпні частину робіт буде передано в Український дім у Варшаві, де їх експонуватимуть до початку навчального року. Вхід на усі виставки – вільний.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Добавить комментарий

Войти с помощью: