Укргазбанк видав кредит на фінансування експортного контракту за новою програмою підтримки українського бізнесу

Підприємство-експортер із міста Дубно, що у Рівненській області, отримало в Укргазбанку кредит за новою державною програмою портфельного страхування експортних кредитів.

Фінансування експортерів під час воєнного стану стало доступнішим завдяки співпраці державного Укргазбанку з Експортно-кредитним агентством (ЕКА), яке забезпечує страхування виконання зобов’язань клієнта перед банком в обсязі 85% від суми профінсованого зовнішньоекономічного контракту. Дане страхування виступає в якості забезпечення по кредиту, а отже, по ньому не вимагається додаткова тверда застава.

Поєднання портфельного страхування з програмою «Доступні кредити 5-7-9%» робить фінансування експортерів більш доступним. Клієнт отримує кредитування на пільгових умовах, а страхування ЕКА покриває ризики несплати за таким кредитом і виступає частковим забезпеченням для нього.

«Дубенський завод гумово-технічних виробів» працює на ринку вже понад 50 років. Наразі підприємство повністю забезпечене власними виробничими активами, використовує більше сотні одиниць виробничого обладнання та масштабний комплекс, де розміщені виробничі потужності.

Укргазбанк надав підприємству кредит у сумі 5 мільйонів гривень строком на 12 місяців під забезпечення страхування договору позики в ЕКА. Залучені за експортним кредитом кошти дадуть заводу можливість збільшити обсяги виробництва власної продукції та розширити ринки збуту за кордоном, зокрема, продовжити співпрацю з потужним контрагентом з Німеччини.

«Підтримка вітчизняного бізнесу є одним з пріоритетних напрямів роботи Укргазбанку під час війни. Також у нас є позитивний досвід співпраці з ЕКА з розвитку українського експорту та допомоги українським підприємцям на міжнародних ринках. Тож, переконані, банк буде ефективним учасником нової державної програми. В Укргазбанку підтримку можуть отримати українські експортери електричного обладнання, продукції легкої промисловості, транспортних засобів, механічного обладнання, продукції харчової промисловості, приладобудування чи фармацевтичної продукції»,- зазначив голова правління Андрій Кравець.

Добавить комментарий

Войти с помощью: