Кредобанк виділив 7,7 мільйона гривень на добудову Центру протимінної діяльності Міністерства оборони України

кредобанк

Кредобанк надав благодійну допомогу в сумі 7,7 мільйона гривень на добудову Центру протимінної діяльності Міністерства оборони України.

Запуск Центру протимінної діяльності дозволить українським військовим проводити першочергові  роботи з гуманітарного розмінування земель, промислових та інфраструктурних об’єктів на звільнених  від російського окупанта територіях, а також проводити навчання фахівців з усіх видів розмінування.

«Заміновані землі – одна з найбільших проблем, які Україні принесла російська агресія. Внаслідок активних бойових дій понад 30 мільйонів гектарів земель території України потребують розмінування, і ця цифра може збільшуватись. Ми підтримали ініціативу Міністерства оборони України, бо розуміємо, що саме розмінування є запорукою повернення українських територій до мирного життя та початку відбудови. Вірю, що новий Центр протимінної діяльності допоможе ефективно вирішувати цю довгострокову проблему», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Центр протимінної діяльності створено Міністерством оборони України, а відповідальність за формування центру покладено на Державну спеціальну службу транспорту Державна спеціальна служба транспорту Міністерства оборони України спільно зі Збройними Силами України, іншими складовими сектору  безпеки та оборони, ефективно виконує завдання щодо відсічі збройної агресії російської федерації та розмінування об’єктів транспортної інфраструктури, промислових споруд та будівель, земель сільськогосподарського призначення.

З початку повномасштабного вторгнення агресора інженерно-саперними підрозділами Державної спеціальної служби транспорту виявлено та знищено понад 7 800 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено 1 000 га земель різного призначення, перевірено 1 105 км шляхового сполучення.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Добавить комментарий

Войти с помощью: