Державний УКРГАЗБАНК надасть кредит у розмірі 60 млн грн проєкту Промприлад.Реновація

Кредитну угоду укладуть за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Релокація 12 нових бізнесів і команд на Промприлад дала розуміння, що проєкт має достатній потенціал для розміщення нових компаній та створення значної кількості додаткових робочих місць.

Наразі головна мета – прискорити процес реконструкції та ввести в експлуатацію від 17 до 24 тис. м² територій заводу. У реалізації цього задуму вагому роль відіграє фінансова підтримка від УКРГАЗБАНКУ, що особливо важливо у контексті переміщення бізнесів на захід України та підтримки вітчизняної економіки.

У другій черзі будівництва на Промприладі заплановано відкриття фудмаркету, крафтової пивоварні, офісів інноваційних компаній, артцентру, тренажерного залу, магазинів. Загалом з початку реалізації проєкт залучив $13,1 млн від 1270 приватних інвесторів та компаній з України та 20 країн світу. Це унікальний для України успішний кейс імпакт-інвестування, де йдеться не тільки про прибуток, але й про корисний соціальний вплив. За методикою, запропонованою PACT, було обраховано, що кожен інвестований долар створить 5 доларів соціального ефекту.

Ще на початку широкомасштабної війни проєкт Промприлад.Реновація спільно з партнерами запустили платформу Save Business Now – центр підтримки українського бізнесу в Івано-Франківську та області. Ця ініціатива допомогла релокуватися та відновити роботу 47 компаніям, частина з яких розмістилися безпосередньо на Промприладі. Потреба в розбудові додаткової інфраструктури є нагальною, тож фінансування від УКРГАЗБАНКУ – це значний крок вперед у розвитку проєкту.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» передбачає надання кредиту будь-якому українському бізнесу під 0% протягом дії воєнного стану та упродовж місяця після його завершення. Після цього, до кінця дії кредитного договору, діятиме кредитна ставка у 5%.

На сьогодні УКРГАЗБАНК лідирує серед 42 банків-учасників програми за кількістю виданих кредитів. Всього станом на 29 серпня 2022 року державний банк уклав 3 180 «5-7-9%» угод на суму 11,7 млрд грн, 1,9 млрд грн з яких – це інвестиційні проєкти.

УКРГАЗБАНК був першим банком, що уклав угоду про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» і загалом є одним із найактивніших її учасників. Військовий період не став винятком. Розуміючи ключову роль саме державних банків у підтримці економіки країни під час війни, УКРГАЗБАНК не зупинив кредитування реального сектору ні на день.

Промприлад.Реновація – інноваційний центр на базі старого заводу «Промприлад» у центрі Івано-Франківська. Загальна площа об’єкта сягає понад 40 тис. м². Проєкт передбачає поступову реконструкцію території у міру залучення інвестицій. Відновлення будівництва наступних 17 тис.м², поява нових резидентів на Промприладі у час війни та довіра до проєкту з боку банківських установ – маркери, що вселяють впевненість у розвитку інноваційного центру, а також закладають фундамент сильної економіки, вкрай необхідної для післявоєнної відбудови.

Добавить комментарий

Войти с помощью: