НБУ оштрафував Банк «Восток» на 16 млн грн
У серпні 2025 року Національний банк України застосував санкції до ПАТ «БАНК ВОСТОК» через виявлені порушення у сфері фінансового моніторингу та валютного регулювання. Як повідомила пресслужба регулятора 5 вересня, фінустанова має сплатити штрафи на загальну суму 16 мільйонів гривень та отримала два письмові застереження. ㅤ ㅤ За що оштрафували Найбільші фінансові санкції пов’язані з порушеннями …











