НБУ наклав майже 19 млн грн штрафів на два банки: що сталося
Національний банк України у листопаді 2025 року застосував низку санкцій до двох банківських установ та двох небанківських фінкомпаній через порушення вимог законодавства у сфері протидії відмиванню коштів та недотримання норм валютного контролю, повідомляє регулятор з посиланням на офіційне повідомлення НБУ. Які установи отримали штрафи Найбільшу суму — 17,5 млн грн — сплатить банк «Південний». За …











