В полі зору інвесторів – заплановане на вівторок-середу засідання ФРС США, яке стане першим після заяви глави Федрезерву про коригування підходу до монетарної політики регулятора.
Експерти Standard Chartered припускають, що ФРС може розчарувати доларових ведмедів, відтермінувавши введення контролю за кривою прибутковості. Аналітик Лі Хардман з MUFG прогнозує, що Джером Пауелл може заявити завтра-післязавтра про те, що ставки залишаться на поточному рівні ще протягом 3-4 років.
Так, згідно з даними торгів 14 вересня, курс європейської валюти до долара встиг вирости до позначки 1,1865: рівень попереднього закриття становив 1,1845. Долар падає і по відношенню до ієни: вдень у понеділок курс становить 106 ієн за долар (рівень попереднього закриття – 106,14).
Індекс долара сьогодні опустився до 93,14 пункту (-0,2%).
Варто зазначити, що курс американської валюти знаходиться під тиском в тому числі й після виходу статистики стосовно промислового виробництва в єврозоні. Згідно зі свіжими даними, обсяг промвиробництва в регіоні в липні виріс на 4,1% в порівнянні з попереднім місяцем, хоча аналітики прогнозували зростання на рівні 4%. У річному вираженні показник скоротився на 7,7% при прогнозі падіння на 8,2%.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Європейський Центробанк зберіг базову ставку на рекордно низькому рівні 0% – показник залишається незмінним з березня 2016 року.