Поруч з Україною у рейтингу розташовані Руанда і Аргентина.
Cамою «дорогою» країною світу залишилася Швейцарія.
Крім того, в топ-10 країн, жителі яких мають витрачати великі суми грошей на життєві потреби, потрапили Норвегія, Ісландія, Японія, Данія, Багами, Люксембург, Ізраїль, Сінгапур і Південна Корея.
У п’ятірку країн, де жити найдешевше, увійшли Узбекистан, Сирія, Індія, Афганістан і Пакистан.
Якщо звернути увагу на країни, що межують з Україною, то можна з’ясувати, що сама «дорога» з них – Словаччина, яка зайняла 65 місце.
Угорщина зайняла 77 сходинку, Польща – 81, Росія – 82, Румунія – 99, Білорусь – 101, Туреччина – 102, Молдова – 105, Грузія – 123. Найдорожчою пострадянською країною виявилася Естонія, якій присудили 50 місце.
Також відзначимо, що Франція опинилася на 14 місці, США – на 20, Канада – на 24, Великобританія – на 27, Італія – на 28, Німеччина – на 29. При цьому Китай знаходиться внизу списку, на 80 місці.
У рейтингу враховані такі показники, як вартість покупки \ оренди житла, ціни на продукти, середній чек в ресторані і купівельна спроможність населення.
Нагадаємо, що Організація економічного співробітництва і розвитку оновила класифікацію країн за ступенем кредитного ризику. Україна на цей раз зарахували не в сьому, а в шосту групу ризику, що означає поліпшення позиції.