Банк уже підписав меморандум і розпочав підготовку до due diligence (процедура складання об’єктивного уявлення про об’єкт інвестування).
“Останні кілька місяців ми найбільше спілкуємося з потенційними інвесторами з Польщі. Найближчим часом у мене будуть зустрічі в НБУ та ВП, де я хотів би узгодити наші подальші дії. І я, і польський інвестор уже направили до НБУ листи про наші наміри” , – Розповів Дянков.
Банк запропонує іноземному партнеру направити свого представника до наглядової ради. Дянков розповів, що важливо залучити інвестора з універсальною ліцензією, щоб прискорити процес запуску бізнесу та не відкривати окремих офісів.
“У нас було багато пропозицій від “екзотичних” інвесторів, які заробили на енергетичних ресурсах і тепер бажають вкласти кошти в Україну. Але ми проводили консультації і зрозуміли, що згоду на таку угоду органи, які вводили санкції, не дадуть. Ми втратили час, але виграли як інвестори, які готові з нами працювати“, – розповів представник банку.
Він додав, що нинішні акціонери підсанкцій Михайло Фрідман і Петро Авен готові продати свої акції після проведення due diligence.