У Фонді є можливості для віддаленої роботи, наради проходять в онлайн-режимі, а аукціони – в електронному форматі. Як і планувалося до кризи, ФДМ готує об’єкти великої приватизації на середину і другу половину року. Об’єкти малої і середньої приватизації вже продаються на електронних торгах.
Незважаючи на несприятливу економічну ситуацію, на зміну уряду і коронавірусну кризу, Фонду державного майна вдалося перевиконати план по приватизації на перший квартал 2020 року. Як зазначив Сенниченко, сума доходів від приватизації перевищила плановий показник 5 березня.
За його словами, кризи 2008 і 2014 років свідчили про те, що українці в смутні часи, в період нестабільності валют і фондових ринків інвестують в об’єкти нерухомості за первісною ціною.
«Це не просто спосіб зберегти заощадження. Мала і середня приватизація є способом українців «гаманцем проголосувати» за майбутнє власного міста, країни», – заявив глава Фонду держмайна.
Тому ФДМ створює платформу для інвестування, щоб кожен українець міг і зберегти кошти в період нестабільності, і примножити їх.
Відзначимо, що з початку 2020 року Україна збільшила доходи від приватизації держмайна в 6,3 рази в порівнянні з доходами за аналогічний період 2019 року.
Нагадаємо, в січні Фонд державного майна повідомив, що список державних підприємств, які підлягають великій приватизації, в цьому році залишився таким же, як і планувалося в минулому.