Згідно з результатами дослідження, проведеного Reuters, більше половини опитаних агентством валютних стратегів очікують на зниження курсу долара ще як мінімум протягом трьох місяців.
У той же час, трохи більше третини респондентів вважають, що основна хвиля зниження американської валюти вже пройшла, і в майбутньому долар буде дешевшати більш плавно і не більше трьох місяців.
Незважаючи на те, що основним бенефіціаром ослаблення «американця» став євро, в понеділок, 7 вересня курс європейської валюти по відношенню до долара знизився до 1,1831 долара за євро. Рівень попереднього закриття склав $1,1837. Курс американської валюти до ієни при цьому впав до 106,22 ієни/$ (з 106,23 ієни/$).
Індекс долара сьогодні вдень виріс на 0,26%, досягнувши 92,96 пункту.
Варто також зазначити, що, згідно з прогнозом експертів Danske Bank, «голубина політика» Федрезерву буде й надалі тиснути на американську валюту. Отримати бонуси від цього в перспективі зможе ще один «гравець» – шведська крона.
На думку аналітиків, крона може зміцнитися до долара до позначки 7,84. З урахуванням поточного курсу шведської валюти, який становить 8,75, реалізація даного прогнозу передбачає подорожчання крони до американської валюти ще на 10%.
Нагадаємо, на думку експерта IG Securities, долар в майбутньому продовжить падіння, в той час як акції повернуться до зростання.