Ринок грошових переказів: як швидко і зручно відправити гроші через платіжні системи?

переводы

Разом із технологічним прогресом пришвидшується рух грошових коштів по всьому світу. Якщо раніше грошовими переказами користувалися бізнесмени, то тепер ця можливість є у кожної людини. Найчастіше гроші відправляють рідним, друзям, сплачують послуги або товари. Аби відправити свої кошти на інший кінець світу, є безліч способів.

У Maanimo розбиралися, кому і для чого люди переказують гроші, які способи для цього існують, та як обрати надійний варіант.

У сучасних українців часто виникає потреба переказати гроші за кордон або навпаки: оплатити товар чи послугу, відправити бізнес-партнерам, допомогти родичам чи друзям. Причини у кожного різні.

Наприклад, з того часу, як Україні дали безвіз, засилля українських заробітчан по світу, а особливо у Європі, дуже велике. Але у багатьох тут залишилися родини. Тому українці заробляють непогані гроші за кордоном, а потім переказують їх родичам. Серед інших, це найпоширеніша ціль грошових переказів сьогодення. Проте, можливо, ваша дитина навчається в іншій країні, і ви хочете її матеріально підтримати. Або ви поїхали відпочивати і розгулялися, що забракло коштів. Тож ви звертаєтеся до родичів або друзів, щоб скинули грошей.

І якщо у випадку з заробітчанами ще можна везти цілу валізу грошей, хоча це не дуже зручно і є обмеження, то в інших випадках ситуація вимагає виключно дистанційного переказу коштів.

Є купа популярних сервісів для цього: Western Union, MoneyGram, Welsend тощо.

Welsend – це міжнародна система переказів грошових коштів, яка має більше тисячі пунктів обслуговування по Україні та 23 тисячі – за межами країни. Приймає 4 валюти: гривні, долари, євро і російські рублі. Розмір комісії залежить від способу отримання та сплачується відправником. Можна зменшити розмір комісії, якщо ви маєте «Карту Клієнта». До безперечних плюсів варто віднести можливість отримати гроші, відправлені з карти будь-якого українського банку.

Що стосується Western Union, ця міжнародна система має 117 тисяч пунктів обслуговування у 196 країнах світу. Компанія працює в Україні з 1993 року, відкрила вже 2 тисячі пунктів переважно у партнерських банках. Безперечною перевагою є високий рівень безпеки і добре розвинена система партнерів, у тому числі «Укрпошта». Для отримання переказу необхідний контрольний номер і пароль. Грошові перекази по Україні здійснюються виключно у гривні, за межі країни можна переказати долари, євро і рублі. Курс валюти тричі на день встановлює сама компанія і повідомляє під час транзакції. Western Union, має велику кількість шанувальників по всьому світу.

Система MoneyGram існує вже 30 років. Сьогодні вона здійснює грошові перекази в більш ніж 140 країнах світу, маючи понад 50 тисяч обслуговуючих пунктів. Робота системи аналогічна системі Western Union. Для отримання переказу необхідний паспорт і контрольний номер. Компанія має високий рівень захисту міжнародних переказів і велику кількість банків-партнерів. Слід зауважити, що MoneyGram не провадить переказ грошей по Україні, за межі країни можна переказати тільки євро, а виплати грошей можливі в доларах або євро, що залежить від бажання відправника.

Недарма кожна із цих міжнародних систем переказу коштів має коло банків-партнерів, перевірених часом. Адже клієнту дуже важливо знайти банк, де можна скористатися всіма перевагами на вигідних умовах.

Одним із таких надійних банків є , який надає повний спектр послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам близько 26 років. На початку жовтня 20 Банк АЛЬЯНС був нагороджений в номінації «БАНК З НАЙБІЛЬШОЮ ДИНАМІКОЮ РОСТУ 2018 року». Має членство в Європейській бізнес асоціації (EBA), є членом міжнародної платіжної системи MasterCard, Незалежної асоціації банків України, учасником ФГВФО тощо. Не маючи порушень перед НБУ та дотримуючись нормативів ліквідності, банк став лідером на ринку з надання банківських гарантій.

«БАНК АЛЬЯНС» надає можливість відправити у будь-яку країну світу або отримати термінові грошові перекази (з відкриттям та без відкриття рахунку) через міжнародні платіжні системи WesternUnion, MoneyGram, Welsend у доларах, євро, російських рублях, а також у гривні (в межах України).

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *