Преміум-картка: необґрунтована розкіш чи комфортна надійність

main_cards

Банківська картка вже давно є не просто засобом розрахунку за товари чи послуги, але і зручним мультифункціональним помічником. Банки випускають пластик різного рівня, статусу, цільового використання. Проте немає сумніву, що преміальні картки привертають увагу оточуючих. Зазвичай дозволити їх собі можуть бізнесмени або керівники, адже на їхній випуск та обслуговування витрачаються значні кошти.

У Maanimo з’ясували, для чого потрібні елітні картки, чи дійсно VIP-пластик відкриває багато дверей перед власником, у чому їхня перевага, а також як обрати банк із вигідною пропозицією.

Кому варто обирати преміальну картку

Якщо ви, наприклад, керуєте власним успішним бізнесом, у вашому розпорядженні є великі суми грошей. І звичайно, ви подумаєте про те, як їх надійно зберегти, захистити та зручно використовувати за першої ж потреби. Для клієнтів преміум-класу банки пропонують спеціальні елітні картки.

Перше, що варти знати, – вони платні. Але ціна обґрунтована широким спектром можливостей картки та рівня безпеки. Крім того, така карта не обмежує ваших можливостей навіть за кордоном, що дозволяє комфортно відпочивати чи їздити у відрядження, на ділові зустрічі тощо.

Можливості та переваги

Елітні карти дуже зручно використовувати для розрахунків. На відміну від звичайних карток, тут не буває обмежень на витрати. До того ж, банки надають великий кредитний ліміт. Це і є головна особливість VIP-пластику.

Преміальна картка стане у нагоді навіть у плануванні подорожі. За її допомогою можна забронювати готель, а також орендувати автомобіль. Також можна оформити страховий поліс для закордонних поїздок.

Серед іншого, власник отримує можливість мультивалютного розрахунку. Розплатитися можна в декількох валютах (гривня, долар, євро, рублі) без конвертації. У всіх цих речах вам допоможе розібратися послуга консьєрж-сервісу. Звернутися до них можна у будь-який час.

Банківські картки преміум-класу мають цілу низку додаткових послуг. Окрім звичного інтернет-банкінгу, це і можливість оформити додаткові картки для основного рахунку, медична та юридична консультації, захист грошей службою безпеки банку, персональний менеджер тощо. Якщо ви сплатили товар карткою, деякі банки надають можливість продовження гарантії на нього, а також захищають такі покупки від крадіжок. Кожен банк самостійно встановлює пакет послуг.

Проте найбільш улюблена та популярна «фішка» –  це знижки. Можна виділити кілька груп банків: ті, що розвивають свої дисконтні мережі; ті, що пропонують використовувати загальні знижки для всіх власників карт Visa або MasterCard; ті, що додають до банківської ще дисконтні або сервісні картки.

Ключ від багатьох дверей для подорожуючих

Майже всі елітні картки пропонують безкоштовний доступ до:

Fastline

Сервіс прискореного проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори в аеропорту «Бориспіль» в терміналі D для користувача картки.

Lounge Key

Можливість доступу у більш ніж 950 бізнес — залів аеропортів світу — достатньо лише пред’явити картку при вході до бізнес — зали та зазначити, що картка приймає участь у програмі Lounge Key.

Master Card LOUNGE

Спеціальні зали відпочинку для особливих гостей. Власник картки може безкоштовно відвідати бізнес — зали Mastercard Lounge аеропортів у 9 столицях світу. В залах створені всі умови для відпочинку та роботи під час очікування рейсу.

Комфорт та приватність – головні умови для Вас. У Lounge зоні клієнтам пропонується безкоштовно їжа та напої, преса, комп’ютери з інтернетом, зони для роботи і відпочинку.

Абсолютно унікальна пропозиція серед елітних карток — безкоштовне відвідування прем’єр VIP-залу в аеропорту Бориспіль. Дану послугу пропонує лише один банк – БАНК АЛЬЯНС.

Прем’єр VIP-зал в аеропорту Бориспіль — це послуга варта найвибагливіших клієнтів. Найвищий клас обслуговування, Vip-сервіс, обслуговування без черг, бізнес-зал і це не все!

Для VIP-пасажирів Прем’єр VIP зали терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» пропонує комплекс ексклюзивних послуг, які створюють особливу атмосферу перед початком та по завершенню Вашої повітряної подорожі.

Переваги за кордоном

Однак, неприємності трапляються у житті навіть максимально ділової, відповідальної та зібраної людини. Вони також можуть втратити картку або забути ПІН-код. Звісно, із кодом банк допомогти не зможе, адже це секретна інформація, проте втрачену картку відновити можна навіть за кордоном. Деякі банки мають послугу швидкої доставки нової карти. А за бажанням, можуть доставити готівку в один із місцевих банків, але сума готівки все ж обмежена.

Що стосується знижок, то картка VIP часто працює в елітних закладах, які відповідають статусу картки та власника. Тож із приємним бонусом можна відвідати люксові салони краси, магазини одягу та взуття, оселитися у дорогому готелі, зайти до ресторану, найняти авто бізнес-класу, очікувати літак у VIP-залі аеропорту. Тобто преміальна карта дає змогу користуватися дорогими речами та послугами за менші гроші. Такої переваги не мають звичайні картки.

Де отримати якісне обслуговування

Тож, якщо ви зважитеся відкривати елітну карту, слід добре ознайомитися із пропозиціями різних банків, які будуть вам стабільним та надійним партнером. Одним із таких є український «БАНК АЛЬЯНС», який надає змогу відкрити преміальну карту на вигідних умовах.

Банк працює вже 26 років, є членом Європейської Бізнес асоціації, міжнародної платіжної системи Master Card, Незалежної асоціації банків України, учасником ФГВФО.

Серед привілеїв преміальної картки «БАНКУ АЛЬЯНС»:

 • Відвідування Прем’єр VIP-терміналу в аеропорту Бориспіль:
 • Персональний VIP-менеджер Банку АЛЬЯНС, доступний 24/7 для вирішення всіх фінансових питань
 • Безкоштовний Fastline в Борисполі
 • Lounge Key в аеропортах по всьому світу
 • Безкоштовне медичне страхування при виїзді за кордон
 • 0% комісія за конвертацію валюти
 • 9% на залишок власних коштів
 • + 0,5% / 0,25% до ставки за депозитом
 • Знижки при розрахунках до 25%
 • Знижки на прокат авто Hertz і Avis до 35%
 • Кредитний ліміт до 300 тис. грн. з грейс-періодом до 45 днів
 • Всі можливості вам допоможе використовувати преміум ConciergeService та особистий VIP менеджер, надаючи цілодобову клієнтську підтримку
 • Знижки 50% на оренду індивідуальних сейфів для зберігання цінностей

 

Для більш детальної інформації зателефонуйте за номером 0 800 60 22 22 (безкоштовно в межах України) або на сайті Банку bankalliance.ua

Добавить комментарий

Войти с помощью: