Чому у світі зберігають свої гроші на банківських депозитах

депозит

За статистикою, усі європейці зберігають свої гроші у банках, але не задля заробітку, а тому що це надійний спосіб, який запобігає, перш за все крадіжкам, знеціненню валюти тощо. Якщо людина відкриває банківський депозит, це демонструє її високий рівень грамотності. Звісно, якщо зважено підійти до вибору банківської установи.

У Maanimo розбиралися, навіщо взагалі відносити гроші у банк, та які відносини є зараз між українцями і банківською системою країни.

Останнім часом НБУ зауважує, що українці після довготривалих криз та «гойдалок» знову потрохи починають довіряти банкам. Тож добре помітною стала тенденція до збільшення депозитів населення у  фінансових установах. Особливо привабливими є гривневі депозити. Цьому сприяли більш високі доходи населення і зміцнення гривні.

Окрім того, якщо покласти гроші на депозит, це зробить статки непідвладними ані часу, ані знеціненню. Гроші починають «працювати». Інфляція не впливає на ці кошти, адже з відкриттям депозиту вони зростають на ті відсотки від своєї кількості, які були вказані при відкритті рахунку. Наприклад, якщо ви поклали на депозит у банку 100 тисяч гривень під 17% річних (така ставка, наприклад, у Банку АЛЬЯНС), то вже через рік на рахунку буде 117 тисяч гривень (до оподаткування). І все це без жодних особистих зусиль.

Разом із тим, обираючи банківський депозит, завжди можна отримати персональну консультацію експерта, який порадить, як краще все оформити, допоможе із документами та повністю проконтролює підписання договору із банком. Через високу конкуренцію на фінансовому ринку банки вимушені вдаватися до заохочень. І перш за все, приваблює саме сервіс, персональний підхід до клієнта. Це також додає бал на користь депозитного вкладу.

Тобто головні особливості – швидкість, зручність, надійність та прибутковість.  Тож якщо ви навіть їдете у відпустку, але боїтеся залишати гроші під матрацом, у скриньці абощо, то це правильне передчуття. Там, де можете залишити гроші ви, можуть їх взяти і крадії. Та й просто «пролежувати» накоплені статки не повинні. Краще покладіть гроші на депозит – це надійно та прибутково.

Важливо зауважити, що надійність та безпечність вкладів українців забезпечує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Це міжбанківська система страхування, яка дає гарантії виплати грошей у тому разі, якщо обраний банк збанкрутує. Але в Україні сума гарантованої виплати складає до 200 тисяч гривень. Хоча краще все ж так і не дізнатися, як розшифровується ФГВФО. Уважно обирайте банк, у якому хочете відкрити депозит. Він повинен бути надійним, із гарними рекомендаціями.

Одним із таких є український «БАНК АЛЬЯНС», який надає потенційним клієнтам змогу безпечно та ефективно зберігати і отримувати додаткові гроші шляхом відкриття депозиту.

Банк надає повний спектр послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам ще з 1992 року, однак продовжує відкривати нові відділення по всій Україні.

Є членом міжнародної платіжної системи MasterCard, національної платіжної системи ПРОСТІР, Незалежної асоціації банків України, учасником ФГВФО.

За цей час «АЛЬЯНС» не мав жодного порушення перед Нацбанком та на 100% дотримувався нормативів ліквідності. Підтвердження цьому – лідерство на банківському ринку по наданню банківських гарантій. Також «БАНК АЛЬЯНС» є лідером 2018 року за приростом депозитів фізичних осіб, а у червні посів 12 місце у рейтингу надійності банківських депозитів.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *