Банк у кишені: наскільки необхідний ІНТЕРНЕТ КЛІЄНТ-БАНК для юридичних осіб?

Internet-banking

Цивілізований світ все більше відмовляється від готівки на користь інтернет-платежів. Купівля товарів і послуг, переказ грошей, управління рахунком, ведення бізнесу — все це роблять за допомогою інтернет клієнт-банку. Контроль з будь-якого місця, економія часу і грошей, — те, що потрібно кожному міському і особливо сільському мешканцю.

У Maanimo розбиралися, чим така корисна ця послуга, які питання вона допомагає вирішити, а також як вибрати банк з широкими можливостями інтернет-банкінгу.

Що за послуга?

Як і інші передові технології, онлайн-банкінг прийшов до нас із США. Ще у вісімдесятих роках там з’явився Home Banking. Американці могли зателефонувати і підключитися до комп’ютера банку, щоб провести прості операції.

Зараз інтернет-банкінг дозволяє управляти своїм банківським рахунком дистанційно з будь-якої точки світу. Якщо у вас є власний бізнес, вам доводиться мати справу з офіційною документацією та керувати значними грошовими рахунками. Відправити звіти або безкоштовні платежі до податкової, отримати довідки та виписки щодо стану рахунків, обробити документи про валютні операції або ознайомитися зі свіжим курсом валют, аналізувати обороти по рахунках, передати банку конфіденційний лист із вкладеним файлом, переглянути архів платіжних документів або зарплатні відомості для зарахування коштів на карткові рахунки співробітників вашої компанії та підпорядкованих їй — все це можна оплатити і зробити в кілька кліків саме за допомогою послуги онлайн-банкінгу.  Це своєрідний електронний кишеньковий звіт про ваші фінансові операції .

Ця послуга зазвичай доступна на сайті банку в особистому кабінеті або ж ще простіше – у додатку на смартфон. Ви значно заощадите час, нерви і гроші. Вам потрібно лише кілька хвилин, щоб зареєструватися в системі, що зробити дуже просто. Якщо ж не виходить зробити це самостійно, загляньте у відділення банку, де вам допоможуть безпечно і правильно зробити це.

У чому виникнуть проблеми?

А нюанси, звичайно, є. Найпростіша проблема, з якою може зіткнутися клієнт, — це обіцянки, що зараз послуга знаходиться на стадії розробки, але скоро з’явиться. Іноді чекати доводиться довго.

Буває, що онлайн-банкінг конкретного банку дуже обмежує можливості клієнтів. Крім того, головним недоліком послуги є її безпека. А точніше, низький рівень захищеності інтернет-банкінгу у деяких банків. У канал спілкування клієнта  з банком можуть проникати зловмисники, які матимуть змогу здійснити платежі та фінансові операції. Найчастіше це буває саме через безтурботність клієнтів, коли вони розкидаються паролями і відвідують фішингові сайти, здатні витягнути конфіденційну інформацію з гаджету. Проте надійний банк гарантує цілковиту безпеку завдяки шифруванню даних або використанню електронно-цифрового підпису.

Чому це так зручно?

І все ж «кишеньковий» банк — штука дуже зручна і корисна. Найголовніше — це постійний контроль з вашого боку за своїми рахунками, витратами, прибутками та іншими операціями. Сервіс працює цілодобово щодня.

Ви можете створити шаблони для деяких типів платежів: кредитів, поповнення мобільного рахунку, зарплатних виплат тощо.

Окрім використання для повсякденних цілей, інтернет-банкінг стане у нагоді корпоративним клієнтам. Ви отримуєте доступ до інформації про виконання платіжних інструкцій у режимі реального часу, до архіву транзакцій. Також можете отримати виписки за всіма типами рахунків і сервісів (карткові, депозитні, кредитні, еквайрингові термінали, транзакції SWIFT). Онлайн-банкінг допоможе керувати зарплатними проектами, одночасно працювати з рахунками різних компаній.

Де знайти хороший банкінг?

Онлайн-банк повинен бути дійсно корисним помічником у вашому житті, адже вам з ним доведеться працювати практично кожен день. Таку можливість пропонує своїм клієнтам «БАНК АЛЬЯНС». Це сучасний online сервіс дистанційного обслуговування рахунків iBank 2 UA через систему ІНТЕРНЕТ КЛІЄНТ-БАНК.

Можливості системи «ІНТЕРНЕТ КЛІЄНТ-БАНК»:

— набір і відправлення платіжних документів в національній та / або іноземній валюті, в т.ч. — заявок на продаж, купівлю, конверсію валюти;

— оперативне отримання і друк платіжних документів, які надійшли від Ваших контрагентів;

— доступ до Ваших рахунків, відкритих в «БАНК АЛЬЯНС» (отримання оперативної інформації про залишки, контроль стану проходження платіжних документів, друк виписок тощо) у режимі 24/7;

— формування звітів (реєстр документів, обороти по рахунку);

— додаткова інформація (довідники банків, курсів валют).

До функціоналу нової послуги для бізнес-клієнтів «Smartphone-Банкінг» відносяться також підпис ключем ЕЦП платежів у національній валюті, довідник одержувачів, обмін поштовими повідомленнями, геосервіси і Push-повідомлення.

Підключення до послуги Smartphone-банкінг входить у вартість абонентської плати за РКО, яка становить 100 грн / місяць.

Добавить комментарий

Войти с помощью: