Експрес-депозити: у чому перевага коротких депозитних вкладів

депозиты

Сучасні українці знають, що в Європі заведено зберігати гроші у надійних банках, що розвиваються, а не у скляних. Це не просто надійно, але і прибутково. Однак нестабільна економіка країни вселяє в людей побоювання за долю свого вкладу. Для таких випадків банки пропонують короткострокові депозити.

У Maanimo розбиралися, що таке експрес-депозит, в чому його переваги і чому на ньому можна сміливо зупиняти свій вибір.

Багато українців часто хотіли б покласти накопичені кошти в банк, але бояться розлучатися з грошима на довгий термін. Економічні «гірки» викликають сумніви у людей в тому, а чи все добре буде в країні протягом року або декількох. І навіть фахівці не можуть чітко спрогнозувати подальший розвиток ситуації. До того ж, великий розбіг відсоткових ставок різних банків викликає питання. Варто розуміти, що якщо банк пропонує депозитну ставку набагато вище, ніж у інших, це може бути «тривожним дзвіночком». Часто так роблять банки, які заманюють клієнтів, отримують їхні гроші на зберігання і раптово зникають з ринку під приводом банкрутства. Тому не слід вестися на уявно величезний прибуток.

До того ж, українське населення має високу недовіру до фінансової системи в цілому. Багато хто вважає, що їх обов’язково в чомусь обдурять. Як можна віддати свої гроші надовго в чужі руки? Ось якби ненадовго зробити внесок, то і ризиків менше, і психологічно спокійніше.

В цьому випадку українські банки пропонують клієнтам цікавий продукт — короткострокові вклади або, як їх називають, експрес-депозити. У них досить гнучкі умови, хороші відсоткові ставки і різний термін дії. Можна відкрити депозитний рахунок на 1,2,3 або 6 місяців. Відсотки виплачуються щомісяця або в кінці терміну. Деякі види депозитів дозволяють поповнювати рахунок протягом терміну дії договору, при цьому за поповнення надходять додаткові відсотки. По закінченню терміну можна знову подовжити свій депозит ще на короткий час. Це дозволяє своєчасно реагувати на зміни економіки, а в разі ризику не втратити своїх грошей.

У світі короткострокові вклади дуже популярні. До того ж, вони відповідають життєвому ритму сучасного суспільства — швидко, вигідно, зручно, максимально просто і без зайвих переживань. Експрес-депозити підходять молодим, амбітним, активним людям, які хочуть ефективно зберігати і примножувати свій капітал.

А допомогти у цьому може український «БАНК АЛЬЯНС», який надійно та безпечно зберігає гроші своїх вкладників та надає змогу отримувати додаткові кошти навіть за 1 місяць депозитного вкладу.

Наприклад, депозит «Ощадний» можна відкрити, поклавши мінімально 5 тисяч грн. Відсотки можна отримувати двома способами – щомісячно або у кінці строку (у цьому випадку відсоток навіть більший). Відсоткові ставки зростають з кожним місяцем зберігання: 1 місяць – 11%, 2 місяці – 14%, 3 місяці – 14,5%, 6 місяців – 15% (а якщо сума депозиту більше 250 000 грн – це +1% річних до кожної ставки).

Банк надає повний спектр послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам вже протягом 25 років. Має членство в Європейській бізнес асоціації (EBA), міжнародної платіжної системи  Master Card, національної платіжної системи ПРОСТІР, Незалежної асоціації банків України, є учасником ФГВФО.

На початку жовтня Банк АЛЬЯНС був нагороджений в номінації «БАНК З НАЙБІЛЬШОЮ ДИНАМІКОЮ РОСТУ 2018 року».

«Банк АЛЬЯНС» жодного разу не порушив вимоги НБУ, у повній мірі дотримуючись нормативів ліквідності. Він є лідером на ринку з надання банківських гарантій. Також «БАНК АЛЬЯНС» займає лідерську позицію у 2018 році за приростом депозитів фізичних осіб, а у червні посів 12 місце у рейтингу надійності банківських депозитів.

Добавить комментарий

Войти с помощью: