Ціле та неушкоджене: чому послуги банківських сейфів знову популярні

сейф

Яким чином зберігати свої гроші, коштовності та майно, кожен обирає для себе сам. Проте є декілька поширених варіантів як, наприклад, вдома, що не дуже надійно, або на депозиті, що незвично для тих, кому до вподоби фізично контролювати гроші. Тому є універсальний варіант, який підійде і тим, хто звик до готівки, і тим, хто хоче убезпечити себе від втрат сучасним способом.

Оренда банківського сейфу знову набуває популярності серед українців.

У Maanimo розбиралися, що викликало попит на користування банківськими сейфами, у чому його перевага, та як не помилитися з вибором банку.

Чому українці користуються банківськими сейфами

Раніше люди віддавали свої кошти та майно банку, якщо їхали з дому надовго: чи то у відпустку, чи то до родичів, друзів тощо. Проте зараз помітна тенденція, що більша частина банківських сейфів вже зайнята. Вільні також швидко розбирають, навіть ті, що більші за розміром.

Крім того, все частіше українці орендують сейфи на довгий час. Це захищає гаманець від подорожчання орендної вартості. Також, люди можуть орендувати сховище разом із родичами або друзями, яким довіряють. Це  виходить ще дешевше.

Тож за адекватну ціну можна надійно та безпечно зберігати  готівку та цінні речі, разом із тим маючи постійний доступ до них та змогу розпоряджатися за своїм бажанням. У цьому є перевага банківського сейфу над домашнім зберіганням, коли є загрози пожежі або пограбування, та над депозитами, коли немає змоги наживо контролювати свої гроші.

Для чого це призначено

У банківських сейфах зазвичай зберігають готівку, електронні накопичувачі з інформацію, документи, цінні папери, ювелірні вироби, годинники, антикваріат, витвори мистецтва, хутряні вироби, ексклюзивні речі та будь-що цінне. Банк може убезпечити вміст сховища від пожеж, потопів або крадіжки.

Забезпечення контролю та захисту

Договір про оренду сховища заснований на довірі. Звісно, ніхто не перевірятиме ваш сейф на предмет заборонених речей. Банк не знає, що саме ви зберігаєте, але відповідає за збереження вмісту на момент вашого візиту. У будь-який час ви можете навідатись до банку, проконтролювати або забрати все, що зберігаєте.

Проте існує додаткова пропозиція для максимально надійного захисту цінностей. Можна оформити договір з банком з повним описом майна, яке ви плануєте зберігати. Якщо з ним щось трапиться, банк відшкодує вартість цінностей. Інший варіант – страхування сейфу від злому. У цій ситуації компенсується навіть втрата ключа. Проте часто українці довіряють банкам і без допомоги страхових компаній.

Обмеженість доступу

Сховища мають спеціальні замки із подвійними ключами, один з яких отримуєте ви, а інший залишається у банку. Проте відкрити сейф можна тільки двома ключами одночасно. Тож без вашої присутності ніхто не зможе цього зробити.

Також є можливість надати доступ до цінностей довіреній особі на основі договору. Для цього можна зробити ще один ключ або передавати цій людині свій. Слід зазначити, що у багатьох банках додатковий ключ збільшує розмір застави.

Кому можна довірити свої цінності

Якщо ви вирішите зробити правильний вибір і скористатися банківським сховищем, то важливо обрати надійний банк, наприклад, «БАНК АЛЬЯНС».

Перевагами користування банківським сейфом у «БАНКУ АЛЬЯНС» є гарантія конфіденційності, надійності і безпеки зберігання; можливість користування сейфом самостійно та довіреною особою; оренда сейфу на термін від 1 доби до  365 днів із можливістю пролонгації строку оренди; розмір сейфу обирається залежно від власних потреб;  скористатися послугою можуть фізичні та юридичні особи, резиденти та нерезиденти України.

Щоб оформити індивідуальний сейф у «БАНКУ АЛЬЯНС», варто лише заповнити заявку для дзвінка на сайті https://bankalliance.ua/, після чого вам зателефонує працівник та призначить зустріч у відділенні банку.

Добавить комментарий

Войти с помощью: